sobota, 25 września 2010

CO DZIŚ ZAŁOŻYĆ ? :)

CO DZIŚ ZAŁOŻYĆ ? :) PRAWIE KAŻDA Z NAS ZADAJE SOBIE TO PYTANIE. Z CZEGO TO WYNIKA, BYĆ MOŻE Z PRACY JAKĄ WYKONUJEMY, Z MIEJSC W JAKICH JESTEŚMY LUB OKOLICZNOŚCI JAKIE SIĘ NA NASZEJ DRODZE POJAWIAJĄ. POWODÓW JEST WIELE, ALE JA JEDNAK BARDZIEJ CHCĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA DODATKI CZYLI DOBÓR BIŻUTERII NIE KONIECZNIE DO STROJU A DO NASZEJ BUDOWY CIAŁA TAK ABY UKRYĆ NIEDOSKONAŁOŚCI I WYEKSPONOWAĆ ATUTY NASZEJ FIGURY.

DŁUGA SZYJA - JEŚLI MASZ ŁABĘDZIĄ SZYJĘ, MOŻESZ POZWOLIĆ SOBIE NA NOSZENIE BIŻUTERII W KAŻDYM KSZTAŁCIE I DŁUGOŚCI. ŚWIETNIE PREZENTUJE SIĘ NA NIEJ NP. KRÓTKI NASZYJNIK. MOŻE TO BYĆ CIENIUTKI ŁAŃCUSZEK LUB OZDOBNE DUŻE KORALE. NA DŁUGĄ SZYJĘ PASUJĄ RÓWNIEŻ KRÓTKIE OBROŻE NP. FRYWOLITKI LUB FANTAZYJNE PLECIONKI Z DROBNYCH KORALIKÓW I KRYSZTAŁKÓW.

KRÓTKA SZYJA - ODPOWIEDNIA BIŻUTERIA POMOŻE OPTYCZNIE WYDŁUŻYĆ TWOJĄ SZYJĘ. WYBIERZ DŁUGI, SIĘGAJĄCY TALII SZNUR Z NAWLECZONYMI WĄSKIMI KORALIKAMI. DOBRZE WYGLĄDA KILKA ZARZUCONYCH SZNURÓW NA SZYJĘ, Z KORALIKAMI O TYM SAMYM KSZTAŁCIE LECZ W RÓŻNYCH KOLORACH. UNIKAJ DUŻYCH DETALI ZDOBIĄCYCH KORALE TUŻ PRZY SZYI, TO DODATKOWO JĄ SKRACA.

DUŻY BIUST - BARDZO CIENKI ŁAŃCUSZEK ZAKOŃCZONY WIELKIM MEDALIONEM LUB OZDOBNYM KABASZONEM ZAWIESZONY TUŻ NAD LINIĄ BIUSTU NAJLEPIEJ ODWRÓCI UWAGĘ OD OBFITYCH PIERSI. MOŻE TO BYĆ TEŻ KRÓTKI ŁAŃCUSZEK Z BARDZO DŁUGIM CIENKIM WISIORKIEM. GDY NOSISZ BLUZKI Z ODSŁONIĘTYM DEKOLTEM, MOŻESZ NAŁOŻYĆ KILKA CIENKICH ŁAŃCUSZKÓW O RÓŻNEJ DŁUGOŚCI.

MAŁY BIUST - NIKT NIE ZAUWAŻY, ŻE MASZ ZBYT DROBNE PIERSI, GDY UKRYJESZ JE POD DŁUGIMI, BOGATO ZDOBIONYMI SZNURAMI KORALI. IM BĘDZIE ICH WIĘCEJ TYM LEPIEJ. MOGĄ KOŃCZYĆ SIĘ POD BIUSTEM LUB SIĘGAĆ NAWET PONIŻEJ PASA. POWINNY UKŁADAĆ SIĘ SZEROKO, TAK BY ZAKRYWAŁY PIERSI. NIE NOŚ CIENKICH, LEKKICH ŁAŃCUSZKÓW ANI OPASUJĄCH SZYJĘ KRÓTKICH KOLII, KTÓRE DODATKOWO PODKREŚLAJĄ MAŁY BIUST.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło, że tu zaglądasz, piszesz co myślisz i zostawiasz swoje uwagi :)

Zapraszam ponownie na blogowe spotkanie.

Majka